Суббота, 26.05.2018, 17:38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Ви цікавитесь новими надходженнями бібліотеки?
Всього відповідей: 5
Статистика
Форма входу


11.06.2012      

      11 червня  завідуючою публічно-шкільною бібліотекою с. Боремель Неонілою  Макарук був проведений в пришкільному таборі «Світанок»  конкурс малюнків на асфальті:"Хай завжди буде сонце"  для учнів 2-6 класів Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІст-колегіума».

Метою бібліотекаря сформувати інтерес до мистецтва, виявити обдарованих дітей та розвиток їх творчих здібностей у галузі мистецтва, виховати шанобливе ставлення до культурно-мистецьких надбань Українського народу.


          

11.06.2012
      11 червня  провідним бібліотекарем Тетяною Гривіцькою  та бібліотекарем відділу абонементу центральної районної бібліотеки Ольгою Ніпрук було проведено в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «Ровесник» день казки: «У світі чарівних казок», літературну гру «У світі казок», «Відгадай загадку»,  перегляд мультфільмів для учнів 1-6 класів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею».
    Метою заходів було активізувати читацький інтерес у дітей до казок, збагатити словниковий запас учнів, поглибити та закріпити знання школярів про казку, давати власну оцінку вчинкам героїв. Розвивати творчі здібності, уяву, допитливість, спостережливість, виховувати людські риси, і прагнення допомагати людям.        

                                      

    01.06.2012


    01 червня 2012 року провідним бібліотекарем центральної районної бібліотеки Тетяною Гривіцькою було проведено для учнів 7 класів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею» тренінг під назвою «Конвенція про права дитини» до Міжнародного Дня захисту дітей.
Також бібліотекарем дитячого відділу центральної районної бібліотеки Людмилою Чудік  було проведено казкову вікторину «Відгадай героїв з казки» для учнів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею»
Мета: формувати ціннісне ставлення школярів до суспільства і держави. Ознайомити їз основними статтями Конвенції ООН про права дитини. Виховати почуття власної людської гідності і розуміння того, що дитина є рівноправним членом людської спільноти.
      
       
        


З 21 травня по 25 травня  на базі Демидівської центральної бібліотеки для бібліотечних працівників району проходить навчання на тему: « Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» у рамках програми «Бібліоміст». Навчання проводять працівники Рівненської державної обласної бібліотеки. 

                                                                                                        

                                                                                                        


15.05.2012

       15 травня 2012 року  на базі публічно-шкільної бібліотеки  с.Золочівка відбувся  виїзний  районний семінар за участю начальника відділу культури та туризму РДА Катерняк Н.М., директора  КЗ «Демидівська ЦСПШБ» Тимощук В.М. голови КДК с. Золочівка   Малецької О.В., директора Золочівської  ЗОШ І-ІІ ступенів Кушнірук Л.М., працівників  бібліотечних  та клубних установ району на тему  «Культурно-дозвілевий комплекс, як центр творчого і духовного розвитку особистості».  Всі присутні мали можливість переглянути концертну програму « Нічого не треба, нічого не хочу від світу, лишень аби мати на білому світі жила» ( присвячену Дню Матері), відвідали музей історії школи, кімнату народознавства. Поряд з тим працівники  культури поділились досвідом щодо роботи. 


11.05.2012

     11 травня 202 року бібліотекарем дитячого відділу центральної районної бібліотеки Чудік Л.В. для учнів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. –ліцею» було проведено бесіду –діалог «Та земля мила, де мати народила».

Мета заходу – відроджувати традиції українського народу, виховувати любов, повагу до берегині роду – матері, встановити тісні зв’язки між батьками і дітьми


Малівська ПШБ

      Працівники бібліотеки  ознайомила колег із інформацією про громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади?», які проходитимуть на Рівненщині протягом березня – вересня 2012 року. 

        

Глибокодолинська ПШБ

Круглий стіл "Якою має бути бібліотека нашої громади?" було проведено  з працівниками Глибокодолинської ЗОШ І-ІІ ст. та сільської ради. Обговорювались питання:

 - Про зручність розташування бібліотеки в населеному пункті;

- Про необхідність ремонту приміщення сільського відділу  бібліотеки;

- Про наявність місця проведення дозвілля для дітей і підлітків;

- Про потребу  у літературі для дітей та підлітків, а також про придбання комп’ютерів і доступу до мережі Інтернет. 

        

Боремельська ПШБ

     Завідуючою публічно-шкільною бібліотекою  було проведено анкетування між учнями  Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- колегіума» та пенсіонерами с. Боремель.  Під час зустрічі обговорювалось питання "Якою має бути бібліотека нашої громади?". Учасники висловили свою думку, як покращити і розширити можливості бібліотечного обслуговування, заповнили анкети.

         

Рудківська ПШБ

        Завідуюча бібліотеки зустрілась  з учнями Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. та працівниками дитячого садочка с. Рудка  на громадських обговореннях на тему "Якою має бути бібліотека нашої громади?". Обговорення пройшло в дружній обстановці, де були висловлені особисті думки та пропозиції щодо комп’ютеризації та покращення роботи бібліотеки.

       


Хрінницька ПШБ

        Бібліотечним працівником було розставлено скриньки для збору пропозицій та зауважень"Якою має бути бібліотека нашої громади?" в публічних місцях (сільській раді, бібліотеці, ДНЗ «Сонечко», магазині, школі, будинку культури, поштовому відділенні). Біля кожної скриньки розміщено плакат з темою громадських обговорень. Кожен громадянин має можливість  висловити свою думку з даного питання.

        


Громадські обговорення  в Демидівщині

 В Демидівській  ЦРБ  проходять громадські обговорення «Якою має бути бібліотека нашої громади». Бібліотекарями  ЦРБ   проводяться анкетування,  усні опитування, конкурс малюнків тощо. В приміщеннях бібліотекирайонної  радивідділу освіти, селищній  раді, РДА  та  інших організаціях  району розміщено скриньки для збору зауважень та пропозицій.

  Великий інтерес  викликав  конкурс малюнків «Бібліотека очима дітей» організований серед дітей молодшого та  середнього шкільного віку. Діти із задоволенням прийняли участь у конкурсі.

Громадські обговорення тривають.


                                                                                               

              09.05.2012

       09 травня 2012 року  працівниками  культурно - дозвілевого комплексу с. Княгинин  було проведено мітинг-реквієм до 67 річниці з Дня Перемоги під назвою «Подвигу жити  у віках» для громади сіл Княгининської сільської ради. В мітингу-реквієму прийняли участь ветерани Великої Вітчизняної війни А. Холод  та  Т. Костюк, сільський голова А. Ремез, директор Княгининської ЗОШ І-ІІІ ст. М. Легенюк, жителі села та учні школи. Також в публічно-шкільній бібліотеці була оформлена книжково-ілюстративна виставка «Сторінки історії Великої Вітчизняної війни».


            

08.05.2012

08 травня завідуючою публічно-шкільною бібліотекою  с.Рудка  Ходорчук

Валентиною Миколаївною для громади села в приміщені Рудківської

 загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. проведено історичну годину  «Війна 1941-1945»

Сторінки історії", приурочену 67- річниці Перемоги у Великій Вітчизняній

війні.   На захід  були запрошені сільський голова с.Рудка Володимир

Погорілий, голова ветеранів с. Рудка Ольга Марценюк,  діти війни, вдови,

жителі села, учні, вчителі.В центральній районній бібліотеці та публічно-шкільних бібліоетках району
оформлені тематичні полички та інформаційні стенди: "Соціальні ініціативи
Президента В.Ф.Януковича"27.04.2012

    27квітня 2012 року провідним бібліотекарем центральної районної бібліотеки  Т.Гривіцькою та бібліотекарем дитячого відділу Л. Чудік  було проведено бесіду-спомин: «Реквієм біля саркофага» для учнів 5-6-х класів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцею». Вірші про Чорнобильську трагедію читали Софія Федчук, учениця 5-А класу, Марія Синіцка, учениця 6-Б класу, свій власний вірш написала і прочитала Вікторія Римар, учениця 7-Б класу. Прозвучала пісня «Журавлята» у виконанні тріо районного будинку культури «Дивоцвіт».   На захід було запрошено Івана Павлика, учасника ліквідації на Чорнобильській АЕС,який розповів про страшну трагедію.

    Учні мали можливість переглянути документальний відеофільм про Чорнобильську трагедію. Оформлено книжково-ілюстративну виставку «Чорнобиль – Трагедія, Пам’ять».

     Метою заходу бібліотекарів було розповісти учням про страшну трагедію на Чорнобильській АЕС, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України.


26.04.2012

26 квітня 2012 року завідуючою публічно-шкільною бібліотекою с. Хрінники Майдан Н.М. для  учнів 7-11класів  Хрінницької ЗОШ І-ІІІ ступенів  було проведено годину-реквієм « На Чорнобиль журавлі летіли».  Метою бібліотекаря було нагадати учням про страшну трагедію на Чорнобильській АЕС, виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні.23.04.2012р.   

     23 квітня 2012 року завідуючою публічно-шкільною бібліотекою с. Вербень Стрихарською О.В. було проведено інформаційну годину для  випускників 11 класу Вербенської ЗОШ І-ІІІ ст. «Зроби свій вибір». Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я і, на кінець внутрішній психологічний комфорт. Також бібліотекар провела презентацію всім присутнім  інформаційного бюлетеня "Абітурієнт 2012"
20.04.2012р.

Проекти благодійного фонду «Любіть Україну»

20 квітня 2012 року  в приміщенні видавничого дому «Ого»  в м. Рівне відбувся семінар для переможців, які виграли у проекті  благодійного фонду «Любіть Україну».  Ними стали: Рудківська, Княгининська, Глибокодолинська публічно - шкільні бібліотеки,  та Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІст. - колегіум» Демидівського району.

Провів семінар Микола Орлов - професійний управлінець, аналітик і громадський діяч,  який  розповів присутнім мету створення фонду, принципи його діяльності та   про перші кроки впровадження  кожного проекту.

Почесним головою благодійного фонду «Любіть Україну» є депутат Рівненської обласної ради Данило Корилкевич.
18.04.2012р.   

    18 квітня 2012 року бібліотекарем дитячого відділу центральної районної бібліотеки Чудік Л.В. було проведено для учнів 1 класів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. –ліцею» урок народознавства під назвою «Христос Воскрес! Усе радіє!» Метою бібліотекаря було розширити знання учнів про святкування Великодніх свят, розкрити зміст свят. Відроджувати звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традиції. 
05.04.2012р.      

      05 квітня провідним бібліотекарем центральної районної бібліотеки Т.Гривіцькою для працівників управління Держкомзему проведено презентацію пересувної книжкової виставки на тему: «Культура землеробства – запорука високих врожаїв», з питань: 1.Розвиток ринкових земельних відносин в Україні. 2.Грунти України: склад і властивості. 3.Землеробство як провідна галузь сільськогосподарського виробництва, яка підготовле

Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт.Демидівка,
вул. Б.Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9.00-18.15 год.
П’ятниця: 9.00 – 17.00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Пам'ятаємо
Періодичні видання
Періодичні_видання


© 2018 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненсьої області
Конструктор сайтів - uCoz