Вторник, 29.09.2020, 21:21
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Ви цікавитесь новими надходженнями бібліотеки?
Всього відповідей: 6
Статистика
Форма входу

Художня обробка з дерева

Андрій Миколайович Масюк

Основне захоплення-різьблярство. Він справжній професіонал і майстер своєї справи. Відноситься до дерева, як до чогось рідного, яке має душу. В  нього є маса робіт, і ще більше думок, які він хоче реалізувати.

Його ціль – зробити все, що задумав, залишити після себе щось таке, що можливо змогло б переконати людей у красі природи.

 

____________________________________________________________________________________________

Молочій Сергій Володимирович

(іконописець, маляр, різьбляр по дереву)

Народився 5 лютого 1965 року у сілі Перекалі Демидівського району Рівненської області.

Навчався у Княгининській ЗОШ І-ІІІ ст.. Уже в третьому класі зацікавився художнім мистецтвом. У той час у селі Княгинин біля школи у приміщенні старої школи була художня майстерня, де колгоспний художник писав стенди. От Георгій звернувся до нього: «Дядьку, навчіть мене малювати». Насамперед художник навчав Георгія змішувати фарби, учив його малювати на склі. Першою картиною Георгія були «Лелеки». Коли хлопець був у п’ятому класі, у Млинові відкрилась художня школа. Тоді він подав заяву і почав відвідувати її після уроків. У школі вчився відмінно. Навчався у художній школі 5 років, закінчив навчання з похвальною грамотою.

Після закінчення школи військкомат відправив його на навчання у Козин, там він вчився на водія вантажних машин. Водночас навчався заочно у Московському НУМ (Московський народний університет мистецтв). Але на третьому курсі він перервав навчання, пішов в армію і більше не захотів посилати роботи.

Прийшовши з армії, працював у місті Дубно на художньо-галантерейній фабриці. Після того працював у Дубенській школі №5. Після одруження повернувся у рідне село. Тут працював водієм вантажних автомашин у колгоспі. Але водночас про малювання не забував. Невдовзі його запросили реставрувати церкву у селі Боремець. Людям подобалися його роботи. Після цього він працював у селі Берестечко, малював ікони в церкву. Згодом збудували церкву в селі Охматків, Перекалі, Лисин, Вичавки. Це були нові церкви, і він їх усіх оформляв. Ще Георгій вирізав і оформляв придорожні розп’яття та фігури. У селі Дубляни – чотири, селі Вишневе – одна, Перекалі – одна, селі Охматків – одна і в селі Козирщина – дві. Зробив два макети Голгофи у церкви сіл Дубляни і Перекалі.

____________________________________________________________________________________________

Горбачук Олексій Євгенович

Художник-майстер декоративно прикладного мистецтва, здобув кваліфікацію різбляра по дереву і бересту, майстер по євроремонту. Професійно захоплюється садівництвом

____________________________________________________________________________________________

Тимощук Сергій Олександрович 

(вироби)

  

      1996р.н. У нашому селі ще не перевелись майстри, які вміють виготовляти з дерева сільськогосподарські знаряддя праці.. А це не проста робота - треба вміти вибрати дерево, знати, яка його частина для цього годиться. Все це вміє робити  Тимощук Сергій .

     В його творах виразно проявляється своєрідне бачення світу, відчувається власна творча манера що ґрунтується на органічному зв’язку з традиціями народного мистецтва. У свої творах майстер досягає високої пластичної виразності, тонних психологічних характеристик.

       Молодий  умілець  народився і виріс  в с.Вербень .Закінчив Вербенську ЗОШ і зараз навчається  в  університет  ім.Лесі Українки    географічний  факультет. Ще у школі  любив працювати з деревом. Освоїв лозоплетіння ,але біль за все полюбляє різбу по дереву. Особливо обдарований пише вірші та вирізає персонажів до своїх творів.

____________________________________________________________________________________________

Лизун Володимир Вікторович

 

(вироби)

 

       Народився 25 вересня 1975року у селі Рогізне. Закінчив Вовковиївську ЗОШ І – ІІІст. та продовжив навчання у Демидівському ПТУ - 25 . Ще з раннього дитинства у Володимира було захоплення до вирізання з дерева різних виробів та малювання на полотні чудових казкових героїв та ікон, також малює чудові картини на стінах.                                                              

У 2011 році Лизуном В. було вирізьблено з дерев’яного матеріалу та подаровано до церкви с. Рогізне Іконостас під ікону. У середині будинок майстра весь заставлений виробами з дерева – Ісус розп’ятий на хресті, рамки для дзеркала, які зробив для своїх племінниць Роксолани та Оксани, корабель височіє на підставці як справжній з усіма найменшими деталями, а малюнки на полотні наче живі. Від намальованих Ікон просто захоплює подих. Зайшовши до саду господаря наче у казку – посеред саду височіють лебеді, біля них причаївся їжачок з грибочками, а по дереву наче лізе справжній жук все це Лизун В. зробив своїми «золотими руками».Кожну вільну хвилину Володимир присвячує своїм захопленням, його фантазії просто немає меж. В селі Рогізне немає більш обдарованої і відданої своїй справі людини.

____________________________________________________________________________________________

Шимчишин Іван Михайлович

(вироби)

  

      Народився  22 січня  1992 року в с. Вовковиї. Навчався в Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ступенів до девятого класу, паралельно  закінчив музичну школу – грає на духових інструментах. Після  школи поступив навчатися у Демидівське ВПУ-25 на факультет  «Обслуговування  комп’ютерних та інтелектуальних систем та мереж». Після  закінчення  ВПУ  вступив  до Луцького Міжнародного інституту  імені академіка Юрія  Багая. Майстер на всі руки по  комп’ютерній  справі. Грає на музичних  інструментах, співає, займається спортом. Різьбою по дереву займається рік часу. В родині   раніше цим ніхто не займався. А Іван цю справу  дуже  полюбляє  і кожну вільну хвилину  віддає  улюбленій справі.

____________________________________________________________________________________________

Ціхановський Микола Олександрович

(вироби)

  

      

          Народився 26 травня 1963 року у селі Вовковиї Демидівського району Рівненської  області  у родині колгоспників. Після закінчення Вовковиївсько ї середньої школи пішов в армії . Після армії працював трішки в колгоспі  ім. Кузнєцова  шофером, а потім у Млинівському  держлісництві також шофером.

          Зараз працює у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст.. на посаді  робітника по поточному ремонті.  У дома має столярний цех де виготовляє різні вироби із дерева – столярку ( вікна, двері),  а також  інші вироби.  На даний час проживає у с.Вовковиї, одружений. Разом із дружиною виростили двійко дочок, та є уже внуки. Любов до столярного ремесла передав йому покійний батько, який працював  столяром у колгоспі.

____________________________________________________________________________________________

Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт Демидівка,
вул. Б. Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9:00-18:15 год.
П’ятниця: 9:00 – 17:00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Книги-ювіляри 2019
Періодичні видання
Періодичні_видання© 2020 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненської області
Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах