Вторник, 26.09.2017, 02:09
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Демидівська централізована система публічно-шкільних бібліотек

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Які бібліотеки відвідуєте?
Всього відповідей: 6
Статистика
Форма входу

Художня обробка з дерева

Тимощук Сергій Олександрович 

(вироби)

  

      1996р.н. У нашому селі ще не перевелись майстри, які вміють виготовляти з дерева сільськогосподарські знаряддя праці.. А це не проста робота - треба вміти вибрати дерево, знати, яка його частина для цього годиться. Все це вміє робити  Тимощук Сергій .

     В його творах виразно проявляється своєрідне бачення світу, відчувається власна творча манера що ґрунтується на органічному зв’язку з традиціями народного мистецтва. У свої творах майстер досягає високої пластичної виразності, тонних психологічних характеристик.

       Молодий  умілець  народився і виріс  в с.Вербень .Закінчив Вербенську ЗОШ і зараз навчається  в  університет  ім.Лесі Українки    географічний  факультет. Ще у школі  любив працювати з деревом. Освоїв лозоплетіння ,але біль за все полюбляє різбу по дереву. Особливо обдарований пише вірші та вирізає персонажів до своїх творів.

____________________________________________________________________________________________

Лизун Володимир Вікторович

 

(вироби)

 

       Самодіяльний художник, займається різьбою по дереву, малює ікони. Народився 25 вересня 1975 року  в селі Рогізне.  У селі всі знають його, як талановитого майстра на всі руки.  Володимир малює прекрасні картини на тканині, вирізблює статуетки з дерева. В саду у нього, ніби у казці- виготовлені власноруч лебеді, грибочки,  їжачки. Недаремно кажуть, якщо людина талановита, то талановита в усьому.

____________________________________________________________________________________________

Шимчишин Іван Михайлович

(вироби)

  

      Народився  22 січня  1992 року в с. Вовковиї. Навчався в Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ступенів до девятого класу, паралельно  закінчив музичну школу – грає на духових інструментах. Після  школи поступив навчатися у Демидівське ВПУ-25 на факультет  «Обслуговування  комп’ютерних та інтелектуальних систем та мереж». Після  закінчення  ВПУ  вступив  до Луцького Міжнародного інституту  імені академіка Юрія  Багая. Майстер на всі руки по  комп’ютерній  справі. Грає на музичних  інструментах, співає, займається спортом. Різьбою по дереву займається рік часу. В родині   раніше цим ніхто не займався. А Іван цю справу  дуже  полюбляє  і кожну вільну хвилину  віддає  улюбленій справі.

____________________________________________________________________________________________

Ціхановський Микола Олександрович

(вироби)

  

      

          Народився 26 травня 1963 року у селі Вовковиї Демидівського району Рівненської  області  у родині колгоспників. Після закінчення Вовковиївсько ї середньої школи пішов в армії . Після армії працював трішки в колгоспі  ім. Кузнєцова  шофером, а потім у Млинівському  держлісництві також шофером.

          Зараз працює у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст.. на посаді  робітника по поточному ремонті.  У дома має столярний цех де виготовляє різні вироби із дерева – столярку ( вікна, двері),  а також  інші вироби.  На даний час проживає у с.Вовковиї, одружений. Разом із дружиною виростили двійко дочок, та є уже внуки. Любов до столярного ремесла передав йому покійний батько, який працював  столяром у колгоспі.

____________________________________________________________________________________________

Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт.Демидівка,
вул. Б.Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9.00-18.15 год.
П’ятниця: 9.00 – 17.00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Пам'ятаємо

© 2017 розробник сайту КЗ "Демидівська ЦСПШБ"
Конструктор сайтів - uCoz