Воскресенье, 25.06.2017, 14:04
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Демидівська централізована система публічно-шкільних бібліотек

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Чи знаєте Ви про безкоштовний доступ до Інтернет в нашій бібліотеці?
Всього відповідей: 3
Статистика
Форма входу

Ващук Катерина Тимофіївна

 Народилася 20 січня 1947 (село Вербень, Демидівський район, Рівненська область); українка; батько Сапіжук Тимофій Филимонович (1918—1982) і мати Ганна Данилівна (1922—1982) — колгоспники; чоловік Ващук Віктор Іванович (1944) — фельдшер Берестечківської райлікарні № 2; син Віктор (1966) — інженер агрофірми «Колос» Горохівського району; дочка Тетяна (1968) — лікар.
  Освіта: Горохівський сільсько-господарський технікум (1961-66), агроном; Луцький педагогічний інститут (1969-74), вчитель історії; Львівський аграрний університет (1998—2001), економіст.
  11.1965-10.68 — 2-й секретар Горохівського РК ЛКСМУ. 10.1968-08.75 — відповідальний секретар Горохівської районної організації Товариства «Знання». 08.1975-08.77 — завідувач кабінету політичної освіти Горохівського РК КПУ. 08.1977-03.79 — секретар парткому — заступник голови колгоспу ім. Леніна Горохівського району. 03.1979-05.94 — голова колгоспу ім. ХXV з'їзду КПРС (з 1990 — агрофірма «Колос») Горохівського району.
  Народний депутат України 2-го скликання з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Горохівський виборчий округ № 69 Волинської області, висунута СелПУ. Член Комітету у закордонних справах і зв'язках з СНД. Член фракції АПУ. На час виборів: голова правління агрофірми «Колос». 1-й тур: з'яв. 92.1 %, за 47.55 %. 2-й тур: з'яв. 87.7 %, за 61.81 %. 7 суперників.
  Народний депутат України 3-го скликання 03.1998-04.2002, виборчий округ № 20 Волинської області. З'яв. 86.6 %, за 41.2 %, 12 суперників. Кандидат в народні депутати від АПУ, № 1 в списку. Заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (07.1998-02.2000). Член групи «Незалежні» (07.1998-02.99), уповноважений представник групи «Відродження регіонів» (02.1999-04.2001), уповноважений представник фракції Партії «Демократичний союз» (04.-07.2001). Голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин (з 02.2000).
  Народний депутат України 4-го скликання 04.2002-04.06 від блоку «За єдину Україну!», № 3 в списку. Член фракції «Єдина Україна» (05.-06.2002). Уповноважений представник фракції «Аграрники України» (06.-10.2002), керівник фракції АПУ (10.2002-06.04), уповноважений представник фракції НАПУ (06.2004-03.05), уповноважений представник фракції НП (з 03.2005), голова підкомітету з питань фіскального регулювання окремих галузей економіки, вільних економічних зон та інвестиційних режимів Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 06.2002).
  Член Комісії з питань аграрної та земельної реформи при Президенті України (03.1995-02.99); член Комісії з питань аграрної політики при Президенті України (02.1999-11.2001); член Координаційної ради з питань внутрішньої політики (09.1998-12.99); член Національної ради з питань адаптації законодавства України до законодавства Европейського Союзу (08.2000-02.03). Автор законів України "Про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість» (13.07.2000), "Про внесення змін до Закону України «Про податок на додану вартість» (18.01.2001), «Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001—2004 рр.» (18.01.2001), «Про фіксований сільгоспподаток» (25.10.2001), співавтор Земельного кодексу України (25.10.2001) та ін.
  2006 кандидат в народні депутати України від Народного блоку Литвина.
  2007 кандидат в народні депутати України від Блоку Литвина, № 21 в списку.
  Почесний член УААН (Відділення зоотехнії, 03.2001); Член АПУ (НАПУ, НП) (з 12.1996), голова Аграрної партії України (03.1997-05.99), 1-й заступник голови АПУ (з 05.1999). Заступник голови НП (з 02.2005), голова Волинської обласної організації НП; голова Всеукраїнської спілки «Громадський парламент жінок України» (з 07.2002); член Президії УААН (з 03.2001).
  Нагороджена багатьма держ. нагородами. Заслужений працівник с.-г. України (1993). Ордени «За заслуги» III (03.1996), II (11.2000), I ст. (01.2002). Почесна грамота КМ України (01.2005).
  Захоплення: історія, філософія, література, музика.
Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт.Демидівка,
вул. Б.Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9.00-18.15 год.
П’ятниця: 9.00 – 17.00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Пам'ятаємо

© 2017 розробник сайту КЗ "Демидівська ЦСПШБ"
Конструктор сайтів - uCoz