Воскресенье, 25.02.2024, 01:43
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Ви цікавитесь новими надходженнями бібліотеки?
Всього відповідей: 8
Статистика
Форма входу

Колективи

Народне жіноче вокальне тріо «Дивоцвіт»

       Вокальне тріо «Дивоцвіт» Демидівського районного Будинку культури створено в 2006 році при районному  Будинку культури під керівництвом Оксани Хмарук, у складі: Тетяни Мельничук, Надії Місюк та Оксани Хмарук. За час свого існування колектив здобув визнання у жителів селища та за його межами. В колективі зібрались справжні ентузіасти та шанувальники української народної,  стрілецької, козацької пісні. Жоден культурологічний захід в районі не проходить без участі даного колективу, солісти якого вміють надихати власним творчим натхненням і з великою відповідальністю досягти успіху.

      За роки своєї діяльності вокальне тріо «Дивоцвіт» неодноразово захищало честь району на обласній сцені, нагороджені грамотами та пам’ятними сувенірами.  

      В 2013 році колективу присвоєно почесне звання «Народне аматорське тріо».

      З 2011 по 2013 роки прийняли участь в ХХ –му ювілейному районному фестивалі народного мистецтва «Надстирянська весна», фестивалі народного мистецтва «Троїцькі дзвони» в с.Набережне, святкуванні 450 – ї річниці Пересопницького Євангелія в с.Пересопниця, святкуванні 20-ї річниці Незалежності України в обласному академічному українському  музично-драматичному театрів в м.Рівне,  обласних обжинках в м.Костопіль та м.Остріг,  святкуванні  Дня працівників газового господарства в смт.Млинів, святкуванні Дня працівників лісу в смт.Млинів,  районному фольклорному фестивалі «З народної криниці» в м.Дубно, обласному фестивалі патріотичної пісні «Єднає нас, браття, козацьке завзяття» в м.Здолбунові, обласному святі народного мистецтва «Пісні рідного краю», присвяченого 500-річчю селища Демидівка, обласному святі народної творчості, історії та побуту «від Вараша до Кузнецовська» в м.Кузнецовськ, обласному фестивалі народної творчості, святкуванні Дня працівників лісу в смт. Млинів, історії та побуту «Красносільські вітряки» в селі Красносілля Гощанського району.

 

Народний чоловічий вокальний  квартет «Литаври»

 

Чоловічий вокальний квартет «Литаври»  засновано  в 2000 році при районному Будинку культури  під керівництвом  Бориса Євгеновича Рослюка.  За  виконавську майстерність  квартету  у 2005 році присвоєне почесне звання «народний».   В колективі зібралися справжні ентузіасти,  шанувальники української народної, козацької  стрілецької,  повстанської пісні,  сповнені ідей та неабияким захопленням до своєї справи. 

Починаючи  з районної  сцени,  не сподіваючись на високі досягнення,  та сьогодні  вони є частим гостем на обласній сцені та Всеукраїнських  фестивалях,  мають чимала прихильників – любителів повстанської пісні.

         У перспективі квартету  - розширення репертуару. Окрім повстанських творів  хочуть працювати  у напрямку  створення  пісень гумористичного  характеру.  Також у планах виконувати пісні під супровід.

         Учасники  народного чоловічого квартету «Литаври»  різні за віком  та професіями, але  їх об’єднує  любов до пісенного слова. Народний фольклорний колектив  «Перевесло»

 

 Колектив     «Перевесло»   засновано  в 1986 році під керівництвом  Базилюк Ганни Євгенівни.  З 2005 року  керівником стала Харчук Надія Леонтівна.

В 2006 році за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий  художній рівень та виконавську  майстерність   колективу присвоєно звання «народний». Учасники колективу  є люди, які до глибини серця закохані  в українські  народні  пісні, звичаї і традиції  рідного краю.

Колектив  неодноразово виступали  і виступають  перед своїми  односельчанами. Творчий  доробок цього  самобутнього колективу,  творча іскра, якого несе духовну насолоду краянам на районних та обласних святах, фестивалях, творчих звітів.Народний вокальний ансамбль  «Берегиня»

 

Вокальний ансамбль  був створений  у 1987  році на базі Демидівської  музичної школи.  Впродовж 24 років  творчої праці  художнім керівником була  і залишається  викладач  першої категорії  Бакун Віра Петрівна.

Керівник Віра Петрівна  зуміла об’єднати однодумців, запалити  бажанням творити прекрасне, збирати, зберігати і передавати  з покоління в покоління  українську пісню. Наполегливість,   висока майстерність дали змогу ансамблю в  2007 році    отримати звання  «народний».

В репертуарі  колективу  більше 50 творів. Це українські народні пісні: жартівливі, ліричні. А також твори  в обробці Леонтовича, Є. Козака , українських авторів, пісні місцевих  композиторі, класичні твори.

Учасники  вокального ансамблю талановиті та обдаровані виконавці, високопрофесійні педагоги, аматори пісенного жанру, ведуть активну просвітницьку діяльність  в селах району.Вокальний жіночий ансамбль «Калинове гроно»

 

         Вокальний жіночий ансамбль «Калинове гроно»  створено в 1996 році при районному  Будинку культури, керівник Тетяна Мельничук. В колективі зібрались справжні шанувальники української народної пісні, які бережуть і плекають звичаї свого рідного краю. Жодне свято в районі не проходить без участі даного колективу.                                                                                            

            За роки своєї діяльності вокальний жіночий ансамбль «Калинове гроно» неодноразово виступали за межами району, нагороджені грамотами та пам’ятними сувенірами.                                                                               

      Прийняли участь в  фестивалі народного мистецтва «Троїцькі дзвони» в с.Набережне, обласних обжинках в м.Костопіль та м.Остріг,  святкуванні  Дня працівників газового господарства в смт.Млинів, святкуванні Дня працівників лісу в смт.Млинів,  районному фольклорному фестивалі «З народної криниці» в м.Дубно.


Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт Демидівка,
вул. Б. Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9:00-18:15 год.
П’ятниця: 9:00 – 17:00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Книги-ювіляри 2019
Періодичні видання
Періодичні_видання© 2024 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненської області
Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons із зазначенням автора / розповсюдження на тих самих умовах