Среда, 19.02.2020, 13:08
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Чи знаєте Ви про безкоштовний доступ до Інтернет в нашій бібліотеці?
Всього відповідей: 8
Статистика
Форма входу

В'язані та мережані вироби

Возна Світлана Миколаївна 

(вироби)

     

      Народилася в селі Вербень  16.12.1970  з 8 років  навчалася в Вербенській  восьмирічній школі  дальше продовжила навчання у  Пляшевській  школі Радивилівського району  поступила в   Дубнівське училище культури  за спеціальність   керівник  хореографічного гуртка  .  По розприділеню потрапила в Гощанський район в  село Красносілля  директором будинку культури .  1991 році вийшла заміж  і залишилася проживати в селі Вербень з батьками .  Працювала  в колгоспі «Зоря комунізму» інструктором по спорту та комсоргом комсомолу . 1996 році вела в Вербенській ЗОШ хореографічний гурток. З 2003 року директор соціального центру сімї  дітей та молоді.  З 2011 року директор будинку культури села Вербень.  Нагороджена  грамотою учасника   обласного фестивалю «Таланти Рівненщини». Після народження дочки   появилося  більше вільного часу і згадала своє давне захоплення вишивку та в’язання .  Любов до вишивки та в’язання передалося від мами . Любить експерементувати пробувати щось нове .В доробку дуже багато робіт ,яким  не знає   ліку.  Захоплюється  різними  видами творчості : бісероплетіння ,в’язання спицями,в’язання крючком, вишивка низинкою   та хрестиком. Пробує все що западає в душу, але найбільше  їй до душі оздоблювати вишивкою одяг.

____________________________________________________________________________________________

Кушнірчук Інна Андріївна 

(вироби)

  

      Вид діяльності:в язання та мережані вироби– . Жителька с.Малеве, народилася 15.02.1974р, перші уроки в’язання отримала в Малівській ЗОШ, на уроках трудового навчання. Коли доля подарувала Інні Андріївні шестеро діток,ось тоді і згадалося вміння в’язати. Чого тільки не мають в своєму  гардеробі діти майстрині-пальта, кофти, спідниці, сарафани, болеро, шапки, шарфи. Працює Інна Андріївна і на замовлення, її вироби збагачують не один  дитячий гардероб.

____________________________________________________________________________________________

Томілович Надія  Євгенівна 

(вироби)

  

    Вид діяльності: в язання та мережані вироби–  Жителька с.Малеве,народилася 29.07.1978р в с.Єльне , Рокитнівського ра-ну, Рівненської обл.. Плетінням  займається ще з дитинства, цю справу  перейняла від матері, створювати сучасні вироби,та виплітати візерунки допомагає власна фантазія та посібники. В колекції Надії можна побачити кофти, пуловери, шарфи, хустини, болеро, шапки.

____________________________________________________________________________________________

Тижук Наталія Вельмухамедівна 

(вироби)

  

   Народилася в Казахстані. Проживала з дитинства в місті Рівному, де і закінчила школу, інститут і здобула фах вчителя початкових класів. Приїхала працювати в Демидівський район, тут і залишилась. Трудовий педагогічний шлях розпочала у Малівській школі, потім переїхала в Золочівку і перейшла працювати у Золочівську школу, де працює і по сьогодні.

    З семи років сама почала вчитися в’язати. Спершу в’язала лише виворотніми петлями. Лицева петля вийшла просто ненароком. Бо ніхто не вчив дівчинку, а мама на той час вже була важко хвора і Наталя виховувалась у дитячому будинку.

      З тих пір в’язання стало улюбленою справою. Любила і вишивати, особливо гладдю. Але так, як з дитинства були хворі очі, то вишивати важко, а в’язання не потребує такої напруги зору. Наталя Вельмухамедівна в’яже все: рукавиці, шкарпетки, шарфи, шапки, рейтузи, светри, безрукавки, сумки. 

____________________________________________________________________________________________

Кубик Оксана Михайлівна

(вироби)

   

   Народилась Оксана Михайлівна 10 червня 1983р в с.Жирова Жидачівського району Львівської області. Проживала у м.Кременець Тернопільської області, де у 2000р закінчила середню школу №1.По закінченні школи здобула професію радіотехніка у Рівненському ПТУ №9. З 2003 по 2008 рр навчалася у Київському державному університеті ім.. Драгоманова отримавши професію вчителя початкової освіти. На даний час Кубик О.М.проживає у с. Лопавше Демидівського району

 В’язанням Оксана Михайлівна почала захоплюватися  ще зі шкільної парти, її вабив світ мережив та візерунків.  Техніку в’язання  вона опановувала самотужки, черпаючи свої знання з спеціальної літератури, яку купувала у книгарнях. 

Багато своїх виробів пані Оксана дарує рідним і знайомим, а першою шанувальницею таланту мами є її дочка Євгенія, яка  із задоволенням демонструє її вироби.

____________________________________________________________________________________________

 

 

 

Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт Демидівка,
вул. Б. Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9:00-18:15 год.
П’ятниця: 9:00 – 17:00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Книги-ювіляри 2019
Періодичні видання
Періодичні_видання© 2020 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненсьої області
Конструктор сайтів - uCoz