Среда, 19.02.2020, 13:10
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Які бібліотеки відвідуєте?
Всього відповідей: 10
Статистика
Форма входу

Художня вишивка

Вознюк Олена Миколаївна

(вироби)

      

     Народилася  1984 року і проживає в с.Вербень .  По закінченні  Вербенської ЗОШ І-ІІІ ступенів  відразу  вийшла заміж , виховує двоє діток. Вперше  попробувала  вишивати  на уроках  трудового  у  школі. Ще зовсім юною разом  з сестрою двійняшкою  вишивали  собі придане .Тепер молода  майстриня  вишиває  ікони , картини і рушники. Її роботи постійно виставляються на виставках  декоративно- прикладного  мистецтва  села . 

____________________________________________________________________________________________

Гордійчук Леонід Вікторович

(вироби)

     

    Народився 31 жовтня 1974 року.

   Навчався у Вербенській ЗОШ  Поступив  У Луцьке Професійно технічне  училище  на спеціальність токар. Відслужив  армію,одружився.  По закінчені працював  в колгоспі «Зоря Комунізму» в селі Вербень . Зараз є пилорамщиком у  фірмі «Олді».

  Почав вишивати з 1997року . Дивлячись як вишиває  дружина  виявив бажання їй допомогти. Вишивка захопила. Першою вишивкою була серветка (яку дружина  зберігає як реліквію). Та чомусь найбільше до душі припало вишивання  ікон.  Вишив  9  ікон.   Найперші  із своїх робіт подарував у храм  села  Вербень.

____________________________________________________________________________________________

Регулич Богдана Богданівна

(вироби)

   

Народилася  в селі Вербень 14.09.1974 року .Навчалася у Вербенській ЗОШ. Продовжила навчання у Дубнівському педагічному училищі. Працює вчителем початкових класів  у Вербенській ЗОШ І-ІІІст.

 Уже багато років закохана у вишивку. Навчила вишивати мама-  також вчитель. У неї багато вишитих рушників, а зараз найбільше її захоплення  - чоловічі  вишиті сорочки для своїх чоловіків – а у неї їх троє . Чоловік Михайло Іванович - є активним учасником художньої самодіяльності. Та двоє синів  і саме для них вона вишиває  сорочки хрестиком ,низинкою… 

____________________________________________________________________________________________

Тарасюк  Надія Теофанівна

(вироби)

  

   19.08.1950 року . Народилася в селі Вербень.   Навчалася в Вербенській  восьмирічній  школі . Навчання продовжила у вечірній Вербенській школі. Після закінчення 8 класів  школи пішла працювати в колгосп «Зоря комунізму».   Ще з дитинства захопилася вишивкою, вишивала на всьому.      Вишиває  ,як хрестиком так і гладдю,низинкою. Літня  жінки закохана в ремесло  вишивання. Вона  вміє підібрати кольори. Скільки тепла , любові, терпіння вона вкладає в свою працю. Різноманітні   вишивки і хрестиком і гладдю  яким уже і немає рахунку це роботи майстрині  Надії Теофанівни це і серветки і  весільні рушники , жіночі та чоловічі вишиванки , різні картини та ікони . На запитання хто навчив ? тільки посміхається і  розповідає що  ще в  дитинстві дуже хотілося навчитися і сидячі на печі зверху спостерігала,як це робить старша сестра…    Все своє життя Надія Теофанівна вишивала навіть тоді коли працювала дояркою  . Та коли  брала голку до рук ніби і відпочивала. Зараз майстриня   уже на пенсії  і ще й досі  вишиває. Роботи Надії Теофонівни  виставлялися ,як на районному так і обласному рівні  і ні одна виставка декоративно - прикладного мистецтво в с.Вербень не обходиться без  її робіт.

____________________________________________________________________________________________

1 2 3 4
Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт Демидівка,
вул. Б. Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9:00-18:15 год.
П’ятниця: 9:00 – 17:00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Книги-ювіляри 2019
Періодичні видання
Періодичні_видання© 2020 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненсьої області
Конструктор сайтів - uCoz