Вторник, 24.04.2018, 14:22
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Ви цікавитесь новими надходженнями бібліотеки?
Всього відповідей: 5
Статистика
Форма входу

Художня вишивка_2

Агафонова Надія Пилипівна

(вироби)

 

   Народилася у 1947 році у с.Перекалі. Жила і працювала у м.Луцьку, виховала троє дітей. Надія Пилипівна нині вже пенсіонерка, повернулась у рідне село де і проживає на даний час. Вишивки народної  умілиці беруть участь у різних виставках,  та конкурсах.

До сьогоднішнього дня жінка захоплюється улюбленою справою. За своє життя Надія Пилипівна вишила багато різних виробів: картини, скатертини, рушники, подушки, сорочки, блузи, килими. Вироби цієї жінки-це краса, яка вбирає очі.

____________________________________________________________________________________________

Стібиш Олена Володимирівна

(вироби)

  

Вишивка – частина її життя.

Народилася у с.Княгинине Демидівського району у 1975 році. Закінчила Княгининську середню школу. Подальшу освіту здобула у Дубенському училищі культури, яке закінчила у 1996 році. На сьогодні проживає у с.Вишневе Демидівського району, працює завідуючою клубом с.Княгинине. Вишивкою займається ще з дитинства, любов до якої передалася від бабусі. Спочатку це було захоплення, хобі, а потім – частиною її самої.

В Олени Володимирівни на полотні оживають квіти, звірята, пейзажі. Вона вишиває: подушки, картини, серветки, доріжки, блузи, сорочки та багато інших речей. Крім вишивки ниткою тут присутні вишивки бісером. Її роботи беруть участь на виставках різного плану.

____________________________________________________________________________________________

Ручка Зоя Григорівна 

(вироби)

 

   Вид діяльності: художня вишивка, жителька с.Малеве, народилася 4.03.1965р.Навчалася в Луцькому професійному училищі, де здобула професію швеї. Шити майстрині доводиться, та не так часто як вишивати, адже улюблену справу вона прищепила ще в ранньому дитинстві від бабусі. Роботи Наталії Петрівни зачаровують, захоплюють, вони неодноразово були представлені на сільських та районних виставках.

____________________________________________________________________________________________

Савелюк Наталія Віталіївна  

(вироби)

 

   Народилася 01 червня 1991 року в м. Здолбунові-2 Рівненської області. У 1998 році пішла у перший клас Здолбунівської школи №3, де навчалась чотири роки.

    З переїздом у с.Золочівку в 2002 році пішла в 5 клас Боремельського колегіуму. Який закінчила у 2009 році. За період навчання показала себе, як здібна учениця. Неодноразово брала участь у районних та обласних олімпіадах, за що нагороджувалась грамотами. Разом з тим, дуже активно займалася позашкільною роботою. Зокрема, проведення різноманітних вечорів, складання сценаріїв. Завжди брала участь у проведенні святкових концертів у с.Золочівка.

   Але найбільше задоволення приносить хоббі – плетіння бісером, вишивання. Будучи вже студенткою МЕГУ з 2009 року, ніколи не пропускала вільної хвилини, щоб щось не сплести. Більшість своїх виробів: браслети, кольє, звірята дарує друзям. Найбільшим виробом є вишита бісером блуза.

____________________________________________________________________________________________

Зубчук (Мартинюк) Людмила Іванівна 

(вироби)

  

      Народилася 12 листопада 1961 року в с. Певжа  Млинівського району. Навчалася в Певжівській восьмирічній школі, після закінчення 8 класів навчалася в м.Березно на швею. Після навчання по направленню  прийшла працювати в швейну  майстерню с. Вовковиї. В 1981 році вийшла заміж за жителя с. Вовковиї  Зубчука Ю.М.  Разом з чоловіком виростила і виховала трьох дітей. На даний час працює в лікарській амбулаторії сімейного типу молодшою медсестрою. Людмила Іванівна дуже любить вишивати. Талант вишивання в її роду передавався від бабусі – матері, від матері до дочку.

____________________________________________________________________________________________

Перванчук Ганна Петрівна  

(вироби)

  

            Народилася в селі Золочівка 7 серпня 1977 року у сім’ї Петра Никоновича та Єлизавети Олександрівни Дембіцьких. Тут, у рідному селі, пройшли щасливі і безтурботні дитячі роки.  Тож весела і метка Ганна, часто бігала росяною стежкою на колгоспну ферму до мами, а потім – додому;  від батька переймала секрети городництва та овочівництва. Ганна зростала працьовитою, в усьому прагнула давати лад: і в домі, і на городі, і на кухні, бо ж була найстаршою із трьох дітей у сім’ї.  І при всій своїй зайнятості встигала відмінно вчитися у школі, бути активною учасницею шкільних свят. Ганна Петрівна – одна з тих, небагатьох учнів, що з відзнакою закінчили Золочівську тоді ще восьмирічну школу.

      Повну середню освіту здобула у школі с.Боремель. А потім, було навчання у м.Луцьку, в училищі, де Ганна Петрівна здобула фах по виготовленню художніх виробів з лози.

      Та найбільше їй до душі було вишивання. Свою першу роботу Ганна вишила у 8 класі. З тих пір вишивання – її улюблена справа. Вишиває здебільшого хрестиком. В творчому доробку майстрині найбільше вишитих рушників, подушечок, серветок. Роботи Ганни Петрівни приваблюють вміло підібраною кольоровою гамою, рівненьким  дрібнесеньким хрестиком. Її вишивки не одноразово були представлені на виставках робіт сільських майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

____________________________________________________________________________________________

1 2 3 4
Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт.Демидівка,
вул. Б.Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9.00-18.15 год.
П’ятниця: 9.00 – 17.00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Пам'ятаємо
Періодичні видання
Періодичні_видання


© 2018 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненсьої області
Конструктор сайтів - uCoz