Четверг, 24.01.2019, 12:24
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради

 

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

 

Меню сайту
Опитування
Як Ви дізнались про офіційний сайт бібліотеки?
Всього відповідей: 7
Статистика
Форма входу

Художня вишивка_4

Юхимчук Лариса Павлівна

 

         Народилася 27 липня 1941 року в с. Острів Радивилівського району, де проживає все своє життя. Має  середню освіту. Працювала в колгоспі Ім. Б. Хмельницького обліковцем, телятницею на фермі. Зараз знаходиться на пенсії. Виростила і виховала двох дітей. Улюбленим заняттям свого життя вважає вишивання. Вишивки, створені з великою любовю,  дарує своїм дітям, онукам, правнукам.

Трачук Ганна Іванівна 

         Народилася 2 січня 1957 року в Дубровицькому районі. З 1973 року проживає в с. Острів Радивилівського району. Має середню спеціальну освіту. Працювала в колгоспі ім. Б. Хмельницького черговою на фермі; пізніше нянею в Острівському дитсадку. Зараз знаходиться на пенсії. Виростила і виховала двох дітей. Улюбленою справою свого життя  вважає вишивання. Готові вироби, виконані з любов’ю, дарує дітям, онукам, правнукам. Крім цього захоплюється ще й співом. Співає в церковному хорі.

Анна Олександрівна Мойсюк

 

Народилася 23 червня 1962 року в смт. Демидівка. Закінчила Дубенське училище культури по класу баяна. З 1982 року працює викладачем школи естетичного виховання по класу баяна та акордеона. Загальний стаж роботи становить 29 років. З 2002 року п. Ганна є головою Демидівського районного об’єднання Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України».

Окрім улюбленої професії – викладача музики, невід’ємною частиною Ганни Олександрівни стала – вишивка.

З 2001 року Ганна Олександрівна Мойсюк є майстром та постійним учасником районних та обласних виставок декоративно-ужиткового мистецтва.

На протязі багатьох років роботи Ганни Мойсюк виставлялися на Всеукраїнській виставці у м. Києві, всеукраїнському конкурсі патріотичної вишивки «Вишите серце України» де була нагороджена цінним подарунком, в районній виставці приуроченій до19-ої річниці Дня незалежності України.

Двічі нагороджена Дипломом Міністерства Праці та соціальної політики України за активну участь та творчу майстерність, грамотою районного товариства «Просвіта ім.. Т. Шевченка» за вагомий особистий внесок у розвиток ужиткового – прикладного мистецтва у районі.

В селищі немає більш закоханої у мистецтво людини, як Ганни Мойсюк. Дім майстрині нагадуєгалерею української вишивки. У цієї красивої жінки багато виробів на теми природи і релігії. А ще вона збирає старовині предмети народно – ужиткового мистецтва. Створила у себе в дома невеличкий музей вишивки, різноманітного посуду, старовинних сорочок, і безліч різноманітних виробів виготовлених власноруч.

____________________________________________________________________________________________

Зубко Ольга Ульянівна

(вироби)

  

        Народилася 2 червня 1936 року у с. Гребінка Васильківського району Київської області в родині робітників . Батько пішов на фронт і не повернувся , щоб якось прожити  вона  разом із мамою вишивала рушники на замовлення , які возили продавати  у місто Біла криниця. Так із раннього дитинства стала вишивати. Закінчила  9 класів і поїхала по комсомольській путівці у Казахстан піднімати цілину. Працювала трактористкою. Там вийшла заміж і народилася донечка Люба. Згодом переїхала жити із чоловіком у Харківську область. Чоловік потрапив у ДТП і помер, а вона лишилася жити у місті Харків. Захворіла і лікарі порекомендували переїхати із міста у село. На той час донька вже вийшла заміж у м.Остріг Рівненської області. Так Ольга Ульянівна  потрапила на Рівненщину. А через деякий час вона вдруге вийшла заміж у с.Вовковиї. Уже у Вовковиях стала вишивати ікони.

___________________________________________________________________________________________

Пігут Раїса Олексіївна

За спеціальністю бібліотекар-бібліограф.

Захоплення-вишивка картин. Вишиті картини почала створювати більше 10 років назад. Її улюблене заняття приносить радість оточуючим

 

1 2 3 4
Наша адреса
35200, Україна,
Рівненська обл.,
смт.Демидівка,
вул. Б.Хмельницького, 12,
тел: (03637) 6-11-94
E-mail: bibdem@meta.ua

МИ ПРАЦЮЄМО:
9.00-18.15 год.
П’ятниця: 9.00 – 17.00 год.
Вихідний день: субота
Вільний доступ
ві-фі

До послуг відвідувачів нашої бібліотеки зона вільного wi-fi

Що читати влітку?
Список літератури: Що читати влітку учням 5-11 класів
Пам'ятаємо
Періодичні видання
Періодичні_видання


© 2019 розробник сайту КЗ "Центральна бібліотека" Демидівської селищної ради Рівненсьої області
Конструктор сайтів - uCoz